TRIZACT SYSTEM broušení

Trizact systém představuje unikátní způsob broušení a leštění kovových částic.

Je chráněn italským patentem. Výhodou systému je, že každou položku Trizact systému je možné objednávat zvláště. Systém je určen pro profesionální využítí, zejména tam, kde  zákazník požadujeme zrcadlový lesk leštěného předmětu. Souprava je poměrně finančně náročná a kvalitu ocení jenom odborník.

 

VELCRO CERAMIC DISCS

 1. krok

 

První krok:

V prvním stupni se odstraní navařené švy a hluboké škrábance. A připraví povrch k leštění pomocí TRIZACT systému. Špičková kvalita keramického zrna s chladící přísadou podstatně zvýší životnost  disků a brousící sílu keramických disků. Disky jsou výhodné na nerez ocel a tvrdé slitiny. Velcro disk vyžaduje vyšší přítlak při broušení.

Dodává se pouze o průměru 115mm a zrnitostech 60, 80, 100.

 

VELCRO TRIZACT DISCS

 2. krok

 

Druhý krok:

Korundové zrno s příměsí chladicího prostředku vytváři pyramidové krystalky, které mají samoostřící vlastnost s prakticky stejnou výškou krystalů počas broušení. To umožňuje dokonalé vybroušení povrchu v malém počtu kroků a  dokonalou přípravu povrchu pro leštění.

 

 VELCRO FELT DISCS


3. krok

 

Třetí krok:

Pokud požadujeme zrcadlově lesklý povrch použijeme třetí stupeň. Plstěným diskem za použití leštící pasty leštíme povrch. Pro rychlejší leštění doporučujeme použít dva plstěné kotouče jeden na leštění pomocí pasty a druhy suchý na stírání pasty.

Plstěné disky se dodávají v průměru 115mm a síle 5mm.

 

TRIAL KIT - TRIZACT SADA

 Trial kit

 Trizact sada se skládá z následujících položek: 

1 Podložka  PST

1 Ceramic disc VDK Gr.100

1 Trizact disc per grit TDV Gr.A16, A30, A65

1 Plstěný disc DFS

 

 BACKING PAD - PODLOŽKA

 backing pad

Patentovaná plastová podložka profilovaného tvaru umožňující dokonalé proudění vzduchu, který chladí brousící i broušený materiál a tím podstatně zvyšuje efektivitu broušení. Vysoká efektivnost chlazení je dosažena velmi propracovaným systémem proudění vzduchu v podložce.

Je nutné zdůraznit, že TRIACT systém představuje dokonalý způsob broušení a následného leštění. Je určen pro profesionály. Je chráněn platným patentem. Tomu odpovídá přiměřeně vyšší cena.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.