CUBITRON II brusné plátno.

Pro stále náročnější zákazníky jsme hledali možnosti jak nabízet výrobky z brusného plátna s přesně tvarovaným brusným  zrnem pod názvem CUBITRON II, výrobce světová nadnárodní firma 3M. Po velkém usilí se nám podařilo v Čínské lidové republice najít obchodního partnera. Tento partner, význačná firma vyrábějící brusivo pro celý svět má podepsanou smlouvu s firmou 3M ohledně dodávek brusného plátna CUBITRON II 984F. Smlouva je podepsána tak, že náš partner nemůže vyrábět brusivo, které běžně dodává firma 3M, ale musí vyrábět a dodávat takové výrobky brusiva, které vhodně doplňují sortiment základního brusiva, které dodává  firma 3M.

Na základě nabídky našeho partnera jsme pro naše zákazníky připravili nabídku v tomto doplňkovém sortimentu brusiva CUBITRON II:

1. Fíbro disky jejižh podložkou není samostatný podložný TURBO talíř, ale podložkou je klasická podložka pod lamelové kotouče.

2. Plátno, které se používá pro fíbrový disk je nalepeno na klasickém korundovém brusném kotouči o síle 2, nebo 3 mm. Vznikl tak kotouč 2v1, který má výhodu, že brousí jak plátnem CUBITRON, tak klasickým brusným kotoučem najednou.

3. Lamelové kotouče, které jsou speciální v tom, že mají malé množství lamelek 40 ks u vel. 125 a 48 u vel. 150. Výhoda je v broušení bez námahy brusiče, dobré životnosti a velmi přijatelné ceně. 

4.  Lamelové kotouče využívající dlouhé lamelky o délce 7 cm. Výkon za 30 minut jsou schopné odbrousit 1,350 kg materiálu.