Doplňkový prodej pracovních rukavic.

K ucelenému sortimentu základního brusiva jsme rozřířili naší nabídku a prodej pracovních rukavic která je nedílnou součásti ochrany při práci s brusnými nástroji. 

Pracovní rukavice nabízíme ve třech základních skupinách.

1. Klasické pracovní rukavice kožené pro práci v těžkých provozech s vložkou v dlani a vnitřních prstech s dlouhou životností. Svařečské rukavice kožené s vložkou v dlani a palci pro snadný úchop rukojeti svářečky a dlouhodobé používání.

2. Vrstvené, máčené pracovní rukavice pro použití na různé pracovní činnosti ve strojírenství, stavebnictví, lesnictví a zemědělství a pro hobby práce ve volném čase v dílnách a na zahrádkách. Dodáváme ve dvojím provedení: neprořezné vysoce kvalitní a klasicky vrstvené pro rozmanité práce s dokonalým prodyšným úpletem.

3. Mechanické pracovní rukavice, převážně vyrobené ze syntetické kůže s vynikajícími antivibračními vlastnostmi pro úchop a práci s různými nástroji. Mají velmi dobrou prodyšnost vrchní části pro dlouhobobé použití, suchý zip pro lepší přílnavost v zápěstí a celková konstrukce rukavice je tvořena pro snadné používání. Tomu odpovídá i vyšší cena.