BRUSIVO NA OBJEDNÁVKU.

Jedním ze základních principů značky LG abrasiv je dodávat vysokou kvalitu za dobrou cenu.

Součástí naší nabídky jsou dodávky brusiva na konkrétní objednávku. Jsme schopni vám zajistit toto brusivo pouze pro vaši firmu. Sortiment není skladovou položkou. Náklady na skladování se neustále zvyšují. Odstraněním těchto nákladu a udržení nákladů na prodej a distribuci v rozumné výši se projeví následně v nižší ceně vámi objednaného konkretního brusiva oproti konkurenci.

Rychloupínací brusné a leštící kotouče.

Tyto rychloupínací kotouče jsou prakticky totožné s výrobky světové firmy 3M. Používají se na vysoce obrátkových pneumatických bruskách.Dodávají se ve dvou kvalitách VSM870, nebo Cubitron II v zrnitostech 36,40,60,80,100,120. Leštící kotouče v kvalitě Scotch Brite v jemnostech coarse, medium,fine a very fine. Používají se na broušení a leštění bodových svarů, nerovností nerezu,ocele a především tvrdých ocelových slitin. Malý průměr vytváří efektivní a rychlé broušení a leštění.

                                                                                

Leštící disky jsou vyrobeny na principu 3M a jsou uchyceny do úhlové brusky maticí M14x2.Výhodné jsou pro úpravu povrchu výrobku z oceli, nerezu a barevných kovů. Dostupné jsou v hrubosti : hrubý(hnědý), středně hrubý(červenohnědý) a extra jemný (šedý). Používají se na snížení nerovnosti po broušení, začištování povrchu svarů a odstranění rzí a starých nátěrů.

 Na objednávku dle požadavku zákazníka objednáváme klasické brusné pásy a pásy z netkané textilie. Brusné pásy dodáváme  korundové, zirkonové a zejména vysoce kvalitní keramické (fialové). Současně dodáváme pásy z netkané textilie v kvalitě Schotch Brite. Oba druhy dodáváme v rozměrech, které si budete přát.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.