Naše produkty

Naše produkty, které vám předkládáme tvoří základní sortiment brusiva. Nabídka tvoří nejpoužívanější brusivo ve firmách a mezi řemeslníky. Je to nejprodávanější brusivo na prodejnách železářství a nářadí.

Při zadávání do výroby naší značky LG Abrasiv považujeme za nejdůležitější parametr poměr ceny výrobku, jeho životnost, kvalitu a výkonnost. Máme takovou znalost výrobců a naše výrobky jsou takové, že tento poměr je bezkonkurenčně nejlepší.

Součástí naší nabídky jsou dodávky brusiva na objednávku. Jsme schopni vám zajistit toto brusivo pouze pro vaši firmu, prodejnu, velkoobchod. Sortiment není skladovou položkou. Náklady na prodej, bez skladování jsou velmi nízké, což promítáme i do cen tohoto brusiva na objednávku.

Kvalita řezných, brusných, lamelových kotoučů, fíbrů je různá. Všichni dodavatelé vám nabízejí své brusivo jako nejkvalitnější. To je náš hlavní důvod proč neustále testujeme výrobky od našich výrobců, dodavatelů, abychom zajistili trvalou kvalitu námi dodávaného brusiva LG abrasiv.

Připravili jsme pro vás nový oddíl - KVALITA - ve kterém testujeme zejména naše kotouče, ale také je porovnáváme s kvalitou ostatních značek brusiva. Jsou to informace pro naše zákazníky o porovnání kvality kotoučů, které jsou jim nabízeny jako nejlepší a nejkvalitnější.

 

Základní údaje o naší produkci jsou uvedeny na malé "skládačce" letáku pro potřeby zákazníků prodejen železářství a nářadí. Pro vaši potřebu si je můžete kdykoliv zdarma objednat.

Pro prodejny je k dispozici II. verze letáku ukazující široké možnosti použití lehkých úhlových brusek a sortimentu brusiva LG Abrasiv.        

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.