Lamelové keramické kotouče

Jsou stále nejpoužívanější při klasickém broušení svarů a dočišťování po hrubém opracování v ýrobku. Jsou lehké, dobře a efektivně se s nimi pracuje. MEZI BRUSIČI JSOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ. Nejpoužívanější jsou šikmé typ T29.

V současné době se začíná uplatňovat nová generace keremických lamelových kotoučů, které již na opracování, broušení nerezu plně nahradily zirkonové lamelové kotouče, při broušení ocele klasické korundové kotouče.

Vyznačují se rychlejším opracováním výrobku, životností a zejména nižší námahou brusiče při jejich používání. Tento efekt se dociluje schopností "samoostření" při kterém se zrno neobrušuje, částečně se ulamuje a tak vznikají další ostré hrany.

                                                                   

 

Na tento trend  lepších brusných vlastností keramického zrna reagují všichni výrobci lamelových kotoučů. Naše značka LG abrasiv bude v roce 2016 plně přecházet na výrobu a dodávky keramických lam. kotoučů. K tomu je vytvořena ucelená řada různých druhů lamelových kotoučů, které se liší různým použitím, výkonností a tomu odpovídající cenou. K tomu je také přihlíženo jednotným označením etiket.

                   

Cílem naší značky LG abrasiv je různým složením lamelek, jejich kvalitou a počtem vytvořit možnosti pro co nejširší využití lamelových kotoučů pro různé druhy broušení. Nejmodernější jsou lamelové kotouče 2v1, které jsou schopné především při broušení nerezu vykonat dvě operace najednou - broušení a leštění.

 

        Leták - lamelové kotouče.

         

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.