Vysoce výkonný keramický lamelový kotouč.

Dosud jsme nabízeli červené keramické lamelové kotouče velikosti 125 zrnitostí 40 se standardním počtem lamelek 68 a délkou 18 mm. Naším cíle je však neustále rozšiřovat naší nabídku o vyšší kvalitu. Rozhodli jsme se doplnit základní řadu keramických červených lamelových kotoučů o kotouče s vyšší životností a brusným výkonem.

U kotoučů PREMIUM využíváme všech předností základní řady. Klidný vyrovnaný brus, nízké vibrace a vynikající rychlost broušení při malém přítlaku brusiče. Jsou univerzální, lze je používat na všechny brusné operace při broušení ocele, nerezu, speciálních vysokopevnostních ocelí a barevných kovů.

Nová řada PREMIUM zatím dodávaná pouze ve velikosti 125 zr.40 má větší počet 75 a také délších 20mm lamelek. Lamelové kotouče dosahují větší tloušky, lze s nimi brousit oblé hrany  a těžkopřístupná místa, zejména při broušení svarů. Testy prokázaly vynikající úběr materiálu. Za 30 minut odbrousí 1099,9 g (více jak 1 kg) a plně se vyrovnají kvalitě lamelových kotoučů  3M Cubitron.

Dodáváme velikost 125 a zrnitost 40.