Řezný a brusný kotouč 3 v jednom.

 

Vývoj nového kotouče  3 v jednom, které spojují možnost řezání, broušení a dokončovacích brusných prací, byl dlouho snem malých firem, drobných živnostníků a zejména v hobby dílnách při řezání a broušení bez výměny kotouče.

Vyřešení tohoto úkolu bylo provedeno přidáním další sklokeramické síťky (3), která poskytuje dostatečnou pružnost, tak, aby kotouč mohl řezat a také bezpečně brousit při náklonu.

Při 90° stupních bezpečně , kvalitně a rychle řeže. Při náklonu 45° stupnů dokáže agresivně brousit a při náklonu 15-20° stupnů nahrazuje lamelový kotouč při dokončovacích brusných pracech na výrobku.

Je ideální pro širokou škálu řezných a brusných aplikací, nemusí se často měnit a tím podporuje efektivitu a produktivitu při broušení všech druhů výrobků. z oceli a nerezu.

 Dodání připravujeme na I. čtvrtletí 2017.

 Jak dokáže tento brusný kotouč řezat, nebo brousit je možné prohlédnout na této stránce:

To, že tento kotouč dokáže řezat všechny běžně používané výrobky z ocele a nerezu, je dostatečně ukázano na přiloženém videu. Již méně je známo jakou výkonnost má tento obojživelný kotouč při broušení. V naší firmě jsme provedli testy pomocí vážení odbroušeného materiálu a výsledky dokládá následující obrázek.