Brusné disky pro klasické broušení a dočišťování.

Brusné disky (Velcro disky) AZ 125 a VDX, VDK  jsou opakem SA 331. Nejsou primárně určeny pro jemné broušení. Naopak jsou určeny k náročným operacícm při broušení a leštění u kterých se využije plocha disku upevněného systémem suchý zip.

Brusné disky AZ 125 od čínské firmy EINLI mají velmi dobrou životnost a rychlost broušení. Pokladovým materiálem je polyesterová tkanina, která zabezpečuje dobrou pevnost disku a dobrou odolnost vůči požkození při broušení ostrých hran. Brusná vrstva je tvořena směsí zirkonu a korundu s otevřenou strukturou. Prostřednictvím systému suchého zipu je lze snadno a rychle měnit podle potřeb brusiče, jsou dodávany bez děr. Používají se k rovinnému broušení větších ploch, začišťování robustních bodových svarů a také ke srážení hran.

Dodáváme velikosti: 125 zr. 40,60,80,120 a vel. 150 zr.60,80

Brusné disky VDX, VDK  od italské firmy Rosver vynikají vysokou životností a rychlosti broušení. Pokladovým materiálem je tkanina ze směsy polyester/bavlna, která nejen zabezpečuje vysokou pevnost, ale zejména dobrou odolnost proti poškození disku. Brusná vrstva je tvořena zirkonem s plně otevřenou strukturou. Disky mají vysokou odolnost proti zanášení.Používají se na broušení ocele, nerezu, barevných kovů a na broušení svarů a srážení hran.Jsou vhodné na suché i mokré broušení. Systém suchý zip vhodně podporuje flexibilitu a universálnost.

Na objednávku dodáváme velikosti: 125,150, zrnitost 40,60,80

Doporučujeme zákazníkům před objednávkou kunzultovat vhodnost využití těchto brusných disků s odborníkem z firmy LG abrasiv.